TÁJÉKOZTATÁS A TANTERMEN KÍVÜLI OKTATÁSRÓL

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

Az ismert kormányintézkedések alapján 2020. november 11-től intézményünk is áttért a tantermen kívüli oktatásra.

Az oktatáshoz használt felület a tavaszi időszakhoz hasonlóan a Google Classroom, illetve a közvetlen órákhoz a Zoom alkalmazás. Az egyes tantárgyak kurzuskódjait már szeptemberben megadtuk diákjainknak. Kérjük, azokat használják! Külön felhívjuk figyelmüket, hogy valamennyi tantárgynak van működő kurzusa! Belépési problémák vagy más akadály esetén diákjaink az osztályfőnökön keresztül kérhetnek segítséget.

A vonatkozó rendelkezések miatt a 2020. november 18-ára tervezett fogadóóra is elmarad.

Intézményünk a tantermen kívüli oktatás alatt is nyitva áll. Ügyeletet tartunk minden munkanapon 9-12-ig. Személyes ügyintézés előzetes telefonos egyeztetés esetén lehetséges a 06-1/413-7362-es számon.